Rezerwacja 7 dni w tygodniu Infolinia Rezerwacja: 61 626 20 15
Infolinia czyna w godzinach: Pon-Pt: 9:00 - 20:00 Sob-Nd: 17:00 - 21:00
Wylot z:
Przylot do:
Data Wylotu
Data Przylotu
Pasażerowie:
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Szukaj Połączeń
Bilety z Warszawy na Krete
Kreta
Tanie bilety lotnicze w promocyjnych cenach na grecką Krete
Wakacyjne loty w sezonie letnim 2017 na Grecką wyspę Kretę. Wyszukiwarka tanich lotów do Grecji - Rezerwacja On-line lub telefoniczna 7 dni w tygodniu. Promocje na wyspę Kos - loty Kraków - Kos Grecja
Tanie linie lotnicze.
WrocławKreta199.00 pln
KatowiceKreta239.00 pln
KrakówKreta139.00 pln
Bilety lotnicze z Warszawy na Krete Chania - Promocyjne loty

Położona na Morzu Śródziemnym Kreta, to piąta pod względem wielkości grecka wyspa śródziemnomorska. Jej największym miastem jest Heraklion, natomiast szerokie plaże, ruiny pałaców minojskich oraz akwaria to najbardziej charakterystyczne miejsca odwiedzane przez turystów z całego świata. Pełny sezon trwa tu od kwietnia do listopada. Wyspę zamieszkuje ponad 600tys mieszkańców.


Międzynarodowy port lotniczy Kreta Chania (CHQ) noszący nazwę Ioannis Daskalogiannis znajduje się około 14km od miasta Chania w zachodniej Krecie. Posiada bardzo dobre połączenie z Atenami i Thessalonikami. Loty z Polski odbywają się z Warszawy i Katowic. Rocznie lotnisko obsługuje ponad 1,5 mln pasażerów. Z jego usług korzystają zarówno tanie, jak i regularne linie lotnicze, a także loty czarterowe.


Bezpośrednie połączenia z warszawskiego lotniska Modlin (WMI) na lotnisko w Chani (CHQ) oferują tanie linie Ryanair. Loty dostępne są w sezonie letnim 2017 raz w tygodniu w niedziele o godz 06:55, natomiast lądowanie na Krecie o godz 10:55. Loty powrotne z Krety do Warszawy Ryanair oferuje także raz w tygodniu w niedziele w godzinach 11:20-13:20. Tanie loty na Kretę. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka
2017-03-22 19:00 Warszawa (WMI)
2017-03-23 09:05 Chania (CHQ)
1
FR 9022
2017-03-22 19:00 Warszawa (WMI)
2017-03-22 22:40 Ateny (ATH)
FR
2
FR 2220
2017-03-23 08:05 Ateny (ATH)
2017-03-23 09:05 Chania (CHQ)
FR
Przylot
Czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka
2017-03-29 07:40 Chania (CHQ)
2017-03-29 20:45 Warszawa (WMI)
1
FR 2230
2017-03-29 07:40 Chania (CHQ)
2017-03-29 08:40 Ateny (ATH)
FR
2
FR 9021
2017-03-29 18:00 Ateny (ATH)
2017-03-29 19:45 Warszawa (WMI)
FR
Loty
Cena: 519 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka
2017-03-22 19:00 Warszawa (WMI)
2017-03-23 09:05 Chania (CHQ)
1
FR 9022
2017-03-22 19:00 Warszawa (WMI)
2017-03-22 22:40 Ateny (ATH)
FR
2
FR 2220
2017-03-23 08:05 Ateny (ATH)
2017-03-23 09:05 Chania (CHQ)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka
2017-03-29 10:10 Chania (CHQ)
2017-03-29 20:45 Warszawa (WMI)
1
OA 333
2017-03-29 10:10 Chania (CHQ)
2017-03-29 11:00 Ateny (ATH)
OA
2
FR 9021
2017-03-29 18:00 Ateny (ATH)
2017-03-29 19:45 Warszawa (WMI)
FR
Loty
Cena: 600 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka
2017-03-22 19:00 Warszawa (WMI)
2017-03-23 09:05 Chania (CHQ)
1
FR 9022
2017-03-22 19:00 Warszawa (WMI)
2017-03-22 22:40 Ateny (ATH)
FR
2
FR 2220
2017-03-23 08:05 Ateny (ATH)
2017-03-23 09:05 Chania (CHQ)
FR
Przylot
Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2017-03-29 07:40 Chania (CHQ)
2017-03-29 13:35 Warszawa (WMI)
1
FR 2230
2017-03-29 07:40 Chania (CHQ)
2017-03-29 08:40 Ateny (ATH)
FR
2
A3 860
2017-03-29 10:55 Ateny (ATH)
2017-03-29 12:35 Warszawa (WAW)
A3
Loty
Cena: 602 PLN
© WarszawaKreta.pl - Bilety lotnicze - Wszystkie prawa zastrzeżone
Partnerem jest: Bilety lotnicze